Haber

MHP Mersin İl Başkanı istifa etti! Yeni isim atandı

İstifasını sosyal medya hesaplarından duyuran Güçlü, “2017 yılından bu yana yürüttüğüm Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mersin İl Başkanlığı görevimden istifa ettiğimi kamuoyuna saygılarımla bildiririm. Özveri ile hizmet verdim.” . Parti politikalarımızın sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi için genel merkezimizle uyum içinde üzerime düşen görevi yerine getirmeye gayret gösterdim. Bundan sonra da gönülden bir asker olarak Genel Önderliğimize, partimize ve teşkilatımıza hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

YENİ İSİM ATANDI

14 Mayıs seçimlerinde Mersin’den 2. milletvekili adayı olan ancak partisinin milletvekili çıkarması üzerine Meclis’e giremeyen Soydan, bugün Mersin İl Başkanı olarak görevine başladı.

Soydan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli arkadaşlar, beni Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanlığı göreviyle şereflendiren bilge başkanım Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum. Geçmişimiz. MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Golly İl ve il yönetimine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Yeni il yönetimimizle gece uyumadan gündüz yorulmadan bayrağı hep daha ileriye taşıyacağız, çalışacağız. liderimiz Alparslan Türkeş’in yolunda ve bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin izinde üstün gayretlerimizle.”

2017 yılından bu yana MHP Mersin İl Başkanı olarak görev yapan Zeynel Uğur Göllü, dün görevinden istifa ettiğini açıkladı.

habergolpazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu