Yaşam

Oyuncu Nedir, Oyuncular Kimdir? Disney Plus’ın Yeni Dizi Oyuncusu Hakkında Detaylar

Disney Plus’ta yayınlanacak yeni yerli dizi Oyuncu ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Özellikle yeni yayınlanan fragman izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Başrolünde ünlü oyuncuların yer aldığı Oyuncu’nun ne zaman vizyona gireceği de belli oldu. Peki oyuncunun konusu nedir, oyuncular kimlerdir?

Detaylar burada…

Aktris Ne Hakkında?

Oyuncu, Türkiye’nin en ünlü aktörlerinden birini konu alıyor. Ancak bu oyuncunun hayatı tahmin edebileceğimizden çok uzak. Gündüzleri ışıltılı, gösterişli bir yaşam sürmesine rağmen geceleri yalnızlığın karanlığında yaşayan bir oyuncunun herkesi büyüleyen hikayesidir.

Oyuncu geceleri bir seri katile dönüşerek izleyiciyi kendi karanlık dünyasına davet ediyor. Oldukça heyecanlı geçen fragmanlardan da anladığımız kadarıyla dizide ruhani sahnelere de doğacağız.

Aktrisler Kimlerdir?

Aktrisin başrollerinde Pınar DenizVe Uraz Kaygılaroğlu bulunur. Oyuncu kadrosu şu şekilde:

  • Tolga Tekin

  • Ahmet Rıfat Sungur

  • Şebnem Hassanisoughi

  • ipek çiçek

  • Serhat Kılıç

Oyuncu Ne Zaman ve Nerede Yayınlanacak?

Oyuncu 31 Mayıs’ta vizyona girecek. Disney Plus’ta yayınlanacak olan dizi Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede izlenebiliyor.

Yönetmenliğini Soner Caner’in üstlendiği oyuncu drama ve gerilim türünde rol almaktadır.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Oyuncu’da oyuncuları daha önce görmediğimiz rollerde görüyoruz. Geceleri seri katil olan Yasemin’i Pınar Deniz, Yasemin’in peşindeki komiser Uraz Kaygılaroğlu’nu oynuyor.

Aşağıdan oyuncunun ilk fragmanına göz atabilirsiniz. ??

Oyuncu Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu